5 Beds
5,500 sqft
$969,999
7247 Optimara Drive Pickerington OH, 43147
Price per sqft
$176.36
Built in
2018
Property size
5,500 sqft
Property type
Residential
Garages
3
Courtesy of Justyn Y Smith - Coldwell Banker Realty
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
226015524
Interior features
Bedrooms
5
Total Bathrooms
5
Full Bathrooms
4
Exterior features
Lot Size
0.46 Acres
Other property details
Taxes
$14,242
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Yearly
Garage Spaces
3
Courtesy of Justyn Y Smith - Coldwell Banker Realty